Kamp dışarıya mı çıkıyorsun? Çok eğlenceli olabilir. Arkadaş grubu ile tek başına veya olup olmadığını, yıldızların altında zaman zevk için emin olacaktır. Ancak, getirmeyi hatırladığınızdan emin olmak istediğiniz bazı şeyler var. Bu, daha keyifli ve heyecan verici bir kamp deneyimi yaşatacaktır. Kamp yaparken sahip olmanız gereken harika şeyler için okumaya devam edin.

Jeneratör
Birçok kişi büyük bir Jeneratör Açık kamp zaman nasıl fark yoktur. Yakınımdaki jeneratör kiralama için basit bir Google araması, bir tane satın almanıza ve kamp yaptığınız zamanlardan yalnızca birini kiralamanıza gerek olmadığı anlamına da gelebilir. Bir jeneratör, güce sahip olabileceğiniz anlamına gelir, cihazlarınızı şarj edebileceğiniz anlamına gelir, bu da tam bir kampçınız varsa sıcak suya bile sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Seçenekler sonsuzdur ve eğer çok daha keyifli bir kamp deneyimi için yapabilirsiniz

Çadır
Çadır kampın en önemli parçalarından biridir. O olmadan, yıldızların altında uyuyamazsın. Çadırda kaç kişinin uyuduğunu ve çadırda kaç kişinin uyuması gerektiğini bilmeniz gerekir. Çadırın içi için bir yatağın yanı sıra bir uyku tulumu gerektirecek yatak takımlarına ihtiyacınız olacak. Sırt çantasıyla seyahat ediyorsanız, çok ağır bir çadır istemezsiniz. Arkadaşlarınızla gidecekseniz, çadırın yeterince büyük olduğundan emin olmak istersiniz. Ne olursa olsun, bir çadır getirerek uyumak için keyifli olacak güzel bir yere sahip olacaksınız.

Giyecek
Sıcak ve kuru kalmak, özellikle dövülmüş pistte kamp yapmaya karar verirseniz, kamp yapmak hayati önem taşır. Hava sürekli serin ise, özellikle gece boyunca termal önemlidir. Çok fazla sıcak giysiye sahip olmak, yeterli olmamaktan daha iyidir!

Odun
Hangi kamp gezisi ateşsiz tamamlanmaz? Odun olmadan ateş yakmak zordur. İster bahçenizden, ister kamp alanından odun kesiyor olun, ister yerel bir mağazadan satın alıyor olun, odun her zaman sahip olmak için iyi bir fikirdir. Bu aynı zamanda sizi sıcak tutacaktır. Kamp yaparken genellikle dışarıda olduğunuz için odun önemlidir.

Yemek
Tabii ki, yemeksiz bir kamp gezisi nedir? Yiyeceklerin bozulmasını önlemek için bir jeneratörünüz veya yeriniz yoksa, yiyeceklerin dönmesini engelleyecek bir şeye yatırım yaptığınızdan emin olun. Hiçbir şeyiniz yoksa, bunu aklınızda tuttuğunuzdan emin olun, böylece hızlı bir şekilde kötüye gitmeyecek yiyecekler satın alırsınız. Fıstık ezmesi ve reçel veya Ramin gibi şeyler bu sürece yardımcı olacaktır. Ne olursa olsun, acil bir durumda yanınızda bol miktarda yiyecek ve fazladan yemek yemek istersiniz. Ateşin önünde yemek yapmak için kamp yaparken yemek eğlencelidir. Sosisli sandviç ya da marshmallow pişirmek ve yanmamalarını ummak, hatta onlardan duman çıkarmak gibi şeyler, özellikle çocuklarınız varsa, kamp yaparken eğlenceli bir fikirdir!

Sandalyeliler
Sandalyeler zorunlu olmasa da, özellikle kamp yaparken bütün gün eğlenmek ve rahatlamak istiyorsanız, kütük bazen rahatsız edici olabilir. Bir hamaka yatırım yapabilir ve iki ağaç arasına bağlayabilir ya da çekebileceğiniz bir sandalye alabilir ve ateşin etrafında da tutabilirsiniz. Alt bedeninize bir mola veren eklemek için küçük bir şey olabilir!

Oyun
Kamp yaparken oyunlar çok eğlenceli olabilir, özellikle de daha büyük bir gruptan birkaç kişiyle kamp yapıyorsanız. Yol için en az bir deste kart almanızı öneririz. Her ne kadar hava harika değilse ve rüzgarlı ise bir kart destesi işbirliği yapamayabilir. Ayrıca, doğayı deneyimlerken birbirinizin yanı sıra açık havada eğlenmenize yardımcı olacak başka şeyler de getirebilirsiniz. Tabii ki, doğadayken mevcut kalmak harika, ancak yol boyunca eğlenceli oyunlar kendimizi eğlendirmek ve sevdiklerinizle de anılar yaratacak eğlenceli vakit geçirmek için harika bir yol olabilir.

Kamera
Yanında kamera yoksa sayısız anıyı nasıl belgeleyeceksin? Daha önce de söylediğimiz gibi, mevcut kalmak ve eğlenmek istersiniz, ancak yaşadığınız eğlenceli zamanları hatırlamak için fotoğraf çekmek de her zaman eğlencelidir. Bu şekilde belirli bir anı, kamp yaptığınız yeri veya harika bir grup resmini hatırlayabilirsiniz. Bu yüzden telefonunuzu veya kameranızı yanınıza alın ve kalıcı anılar için yol boyunca belgeleyin.

PRATİSYEN
Doğada dışarı çıkarken her zaman sadece çevrenizi tanımanız değil, işlerin ters gidebileceğini anlamanız her zaman önemlidir. Hava dönebilir ve kendinizi sıkışmış bulabilirsiniz. Çıkış yolunu tam olarak hatırlamayabilirsin. Bu durumlarda sizin elde sonunda küçük şeyler olmasını istiyorsanız Neden hala yanlış gidebilir şeyler vardır ve bu. GPS, şimdiye kadar kaybolursanız size yardımcı olabilecek kolay bir şeydir. Rei.com . Sırt çantanızın içine soktuğunuzdan emin olun ve acil durumlarda özelliklerin keyfini çıkarın.

Kamp yapmayı çok daha eğlenceli bir deneyim haline getirebilecek birçok küçük şey var. Doğada eğlenmenize izin veren, aynı zamanda rahat bir şilte ile eğlenmenize ve etrafınızda eğlenceli şeyler yapabilmenize izin veren küçük şeyler. Kamp yaparken yanınıza almanız gereken en sevdiğiniz şey nedir?

Bir yanıt yazın