Bir işletme kurmak veya işletmenizi İNGİLTERE de dahil olmak üzere uluslararası pazarlara genişletmek istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey başlangıç sertifikasyonu hakkında bilgi edinmektir. Start-up sertifikası, İngiltere’de iş kurma ve iş yapma yolunda atılan ilk adımdır.

Bu başlangıç sertifikası koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, başlangıçların onay hizmetleri hakkında bilmesi gerekenler hakkındaki aşağıdaki makaleye bakın.

Ne Ciro Hizmetler Var Mı?
Startup ciro, İNGİLTERE merkezli olmak isteyen girişimler için bir giriş vizesidir.

Bu tasdik, işletme için yasal bir ikamet belgesi olarak görülebilir. İşletme sahibi veya temsilcisinin onay mektubunu aldıktan sonraki 3 ay içinde İçişleri Bakanlığı’ndan vize başvurusunda bulunması gerekmektedir.

Başlangıç Onay Kriterleri
İNGİLTERE İçişleri Bakanlığı’nın rehberliğine göre, bir işletmenin başlangıç sertifikası almaya uygun olup olmadığını değerlendirmek için aşağıdaki kriterleri değerlendirmek ve dikkate almak gerekir:

Yaratılış
Başarılı bir başlangıç, yeni, yenilikçi ve benzersiz fikirlere dayanır. İşletme sahiplerinin çok boyutlu bir görüşe sahip olmaları, yaratıcı olmak için piyasayı dikkatli bir şekilde araştırmaları ve yine de pazarın ihtiyaçlarını karşılamaları gerekir.

Potansiyel
İçişleri Bakanlığı için belirli kanıt ve belgeler ile potansiyel ve geliştirme yeteneklerini kanıtlamak için sertifika gerekir başlangıç kabul eden işletmeler.

Bir işe başlamak
Başlangıç sertifikası, bir başlangıç işletmesine verilen bir onaydır; bu, işletmenizin yeni bir işletme olması gerektiği anlamına gelir.

Yatırım fonları
Riskten korunma fonlarından veya diğer büyük işletmelerden yatırım çekerek işletmenizin büyüme potansiyeline sahip olduğunu kanıtlayabilirsiniz.

Kalış süresi ve gelişimi
Start-up sertifikası yalnızca İngiltere’de uzun vadeli kalkınma odaklı işletmelere verilir. Bu, işinizi başka ülkelerde geliştiremeyeceğiniz anlamına gelmez, ancak zamanınızın çoğunu İngiltere’de çalışarak projelerinizi geliştirmek için harcamanız gerekir.

Yeni Başlayanların Onay Hizmetleri Hakkında Bilmesi Gerekenler Nelerdir?
İşletmeler, yüksek öğretim kurumları (HEI’LER) ve kurumların işletme makbuzları dahil olmak üzere en kolay başlangıç sertifikasını almak için sertifikasyon hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış şirketleri bulabilir.

Ancak, listede kuruluşları ve üniversitelerden onay hizmet başlangıç ile ilgili yetkileri var. Aslında, hala bazı sınırlamaları var.

Bu nedenle, en basit şey için, işletmeniz sizin adınıza gerekli belgelerin tamamına bakabilmeleri için başlangıç sertifikasyon hizmetlerine bakmalıdır. Bu hizmetler, başvuru süreci, hukuki danışmanlık, belge geliştirme, sunum ve görüşmelerden sizin adınıza rehberlik edecek veya sizin adınıza hareket edecektir.

İşletmenizin sertifikasyonu ile ilgili koşullar ve belgeler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bir danışmanlık hizmeti ve yasal destek sunuyoruz: Bağlantı burada.

Sonuç
Dünya giderek genişliyor ve işletmelerin yeteneklerini geliştirmelerini sağlıyor. Birleşik Krallık’ta bir başlangıç için sertifika almak zor değildir, ancak birçok işletme bu süreçte hala zorluk çekmektedir.

Umarız, yeni başlayanların onay hizmetleri hakkında bilmesi gerekenler hakkındaki yukarıdaki makale aracılığıyla, bunu nasıl elde edeceğinizi tam olarak anlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın